Sepet 0

Bu üründen satın alabileceğiniz adet sınırlıdır

Ara Toplam Ücretsiz

Kargo, vergiler ve özel indirimler ödeme sayfasında gösterilir.

Para iade politikası

Tüm Begonville ürünlerini teslim aldıktan sonraki 30 gün içerisinde sorgusuz ve ücretsiz bir şekilde iade edebilirsin. Lütfen aşağıdakilere önem gösteriniz:

  • Ürünün paketlerini ve etiketlerini atmayınız.
  • Belirttiğimiz iade adresi ve anlaşmalı kargomuz dışında iade gönderisi yapmamalısın.
  • İade bölümünden değişim taleplerini karşılayamıyoruz. Eğer iade talebini bu şekilde oluşturduysanız, iadeniz onaylandıktan sonra tekrar sipariş vermenizi rica ederiz.

Nasıl iade talebi oluştururum?

  1. Begonville.com.tr’ye sipariş verdiğinde kullandığın email adresiyle giriş yapın. (Begonville.com.tr Hesapları şifresiz üyelik destekler. Hesabınıza girmeye çalıştığınızda emailinize özel bir kod göndereceğiz. Bu kodla hesabınız giriş yapabilirsiniz.)
  2. İade yapmak için Siparişlerim kısmından iade etmek istediğiniz ürünlerin bulunduğu siparişi bulabilirsiniz. Bu sayfadan iade işlemine başlayabilirsiniz. (Siparişlerim kısmından siparişinizin tamamını veya bir kısmını iade edebilirsiniz)
  3. İade talebiniz tarafımıza gönderildikten 2 iş günü içerisinde içerisinde tarafınıza bir email ile iade adresini ve diğer detayları ileteceğimiz bir email alacaksınız.
  4. İade kargonuz tarafımıza ulaştığında gerekli kontrolleri gerçekleştirip, tarafınıza ücret iadesi yapılacaktır. (İade işlemleri en fazla 7-10 iş günü sürmektedir)

Hasarlı, Eksik veya Hatalı Ürünlü Sipariş Durumunda:

  • Siparişinizde eksik veya hasarlı ürün var ise, hızla eksik ürünleri temin etmeye çalışacağız. Bu konuda bize sipariş onay emailine cevap vererek ulaşmanızı rica ederiz.
  • Siparişinizde hatalı bir ürün tarafınıza teslim edilirse, bizimle sipariş onay emailine cevap vererek ürünü değişimi için süreç başlatabilir, veya hesabınızdan iadesini gerçekleştirebilirsiniz.