Bu site tarayıcınıza uyumlu değildir. Edge, Chrome, Safari veya Firefox kullanmanızı tavsiye ederiz.
Tüm Ürünlerde Sepette %20 İndirim Fırsatı!

Sepet 0

Bu üründen satın alabileceğiniz adet sınırlıdır

Ara Toplam Ücretsiz

Kargo, vergiler ve özel indirimler ödeme sayfasında gösterilir.
Begonville Maxi Elbise Renee V-Yakalı Pamuk Müslin Uzun Elbise - Ekru Altın

Hakkımızda

MARKAMIZ

Begonville eşsiz ve rahatlığı ön plana çıkartan bir anlayışla tasarlanan elbise, loungewear, bornoz, peştemal, havlu, ve birçok daha farklı ürünü barındıran bir alışveriş noktasıdır. Markamız 1999 yılında Eminönü, İstanbul'da kurulmuş ve ev tekstili alanında pek çok yenilik ve trendin başlangıcını yapmıştır.

TASARIMLARIMIZ

Begonville, güncel trendlere yeni bakış açıları kazandırarak hem rahatlık, hem de sürdürülebilirlik açısından kendini farklılaştırmaktadır. Bunun için yenilikçi tarz ve hammaddeleri, geleneksel dokuma teknikleriyle birleştirerek, müşterilerinin kendilerini ifade etmesi için en güzel tasarımları sunmayı amaçlar.

MÜŞTERİLERİMİZ

Müşterimiz, yaratıcı ve rahatlığından ödün vermeyen, kendi için giyinen kadınlardır. Giydiğinin başkalarının ne düşündüğünden öte kendini nasıl hissettirdiği üzerinden karar verir. Modaya onun için önemlidir ancak sadece hayatına renk katan trendlere kapılır. Begonville, bu yüzden müşterileri için tekrar tekrar keşfedilecek bir dünyanın kapılarını aralar.

BİZ

Begonville, iki jenerasyonluk bir aile işletmesinin tecrübesiyle kurulmuş bir markadır. 1976 yılında ev tekstili perakendesi olarak başlayan maceramız, ikinci jenerasyonun 1999 yılında dönemin sunduğu ürün ve markaların tasarım ve kalite olarak ortaya çıkan yetersizliğine bir cevap niteliği taşıyan Begonville markasını doğurmuştur. Üçüncü jenerasyonla birlikte yeni koleksiyonları ve heyecanıyla açılan Begonville, şu an 30'a yakın ülkede butik ve mağazalarda satılmaktadır.